DDPS

„Nie możesz zatrzymać żadnego dnia, ale możesz go nie stracić.”

Wydarzenia, informacje, komunikaty

„Jedziemy na wycieczkę”

Opublikowano: 21.06.2012

Co roku wybieramy się na upragniony wypad poza Jaworzno. Wszyscy się cieszą ze wspólnego wypoczynku. Dobra organizacja i chęci zawsze przynoszą pożądany efekt. Celem była Góra Żar i przepiękny ośrodek wypoczynkowy w Międzybrodziu, u podnóża wspomnianej góry.

Na wzniesienie dojechaliśmy kolejką linową, co już stanowiło nie lada atrakcję. Ponad dwie godziny na szczycie dały nam mnóstwo estetycznych doznań. Przepiękne widoki okolicznych dolin i szybujące w przestworzach szybowce - to piękno, niezaprzeczalnie, stało się naszym udziałem.

Około południa zjeżdżamy do Międzybrodzia - uroczy ośrodek Jaworznickiej Elektrowni. Mamy do dyspozycji wiatę grillową, boiska do gier, trawnik piknikowy - jest fajowo. Pogoda jak zawsze – Wyspy Kanaryjskie... :). Pieczemy smakowite kiełbaski, a wcześniej zajadamy się własnym - stowarzyszeniowym - bigosem. Rozgrywamy mecz siatkówki, okupiony u niektórych pęcherzami na stopach, lecz... czego nie robi się dla sportu i wygranej?

Czas mija nieubłaganie, szczególnie wtedy, gdy zabawa jest przednia. Wracamy rozśpiewanym autobusem, a wieczorem zasypiamy ze wspomnieniem bardzo udanego dnia.


[kliknij zdjęcie, aby zobaczyć więcej]

~ do góry ~

strona główna | kontakt | napisz do nas