DDPS

„Nie możesz zatrzymać żadnego dnia, ale możesz go nie stracić.”

Wydarzenia, informacje, komunikaty

„A jednak Ty”

Opublikowano: 21.11.2011

Kolejny raz gościliśmy naszych dobrych, sprawdzonych przyjaciół. Podopieczni i zaproszeni goście cieszyli się na powtórne spotkanie.

Stowarzyszenie pamiętając o Międzynarodowym Dniu Seniora zorganizowało tę ucztę duchową. Jacek Maliszczak jest twórcą przepięknych wierszy, które są kanwą dla ballad i piosenek, profesjonalnie zaaranżowanych przez Mirosława Graczka.

Jacek i Przyjaciele potrafią stworzyć specyficzny klimat. Sala wypełniła się subtelną muzyką i tekstami, które utożsamiane mogą być z każdym z nas. To był taki – przewodnik po życiu, szczególnie zrozumiały dla tych, którzy byli uczestnikami koncertu. Każdy z nas, z wielkim bagażem doświadczeń, kluczowych decyzji, sukcesów i dni, które najchętniej cisnęlibyśmy w... kąt, wie o tym najlepiej. Emocje nadały temu spotkaniu specyficznej intymności i głębokiej refleksji - co istotne w życiu, a co na drugim planie.

Oprócz wymienionych osób wymienić wypada pozostałych gości - artystów: przede wszystkim Panią Barbarę Graczek, śpiewającą damę o pięknym, ciepłym głosie oraz gitarzystów, panów Mateusza Motykę i Marka Aleksandrowicza.

Ten wieczór wspominać będziemy z pewnością po wielokroć i tęsknić do kolejnego z zespołem spotkania.


[kliknij zdjęcie, aby zobaczyć więcej]

~ do góry ~

strona główna | kontakt | napisz do nas