DDPS

„Nie możesz zatrzymać żadnego dnia, ale możesz go nie stracić.”

Wydarzenia, informacje, komunikaty

„Faceci w czerni na Leopoldzie”

Opublikowano: 28.02.2011

Karnawał trwa w najlepsze. Jeszcze nie przebrzmiały echa naszej "przystaniowej" zabawy, a przeżyliśmy kolejne emocje. Gościliśmy w naszym Domu grupę muzyczną pod nazwą «Men in Black».

Ten ciekawy duet tworzą: Jacek Kielski, grający na instrumentach klawiszowych i Benedykt Kleszcz – gitara i śpiew. Zaproszeni goście zgodzili się zagrać dla naszych podopiecznych Dziennych Domów Pomocy Społecznej i członków klubu „ Aktywnego Seniora” - charytatywnie, za co, Panom Jackowi i Benedyktowi - wielkie dzięki.

Sala była wypełniona po brzegi. Naszym zamierzeniem i zespołu, była prezentacja muzyczna naszych gości, z możliwością zatańczenia w takt znanych przebojów i standardów muzycznych. Przeto mieliśmy jeszcze karnawałowy ku temu - czas. Już od pierwszych taktów, sala zapełniła się tańczącymi parami. Tym samym był to najlepszy dowód, że pomysł „wypalił” i końcowy efekt będzie kontentował obie strony: grających i słuchaczy. Prezentowane kompozycje zadowoliły gusta naszych podopiecznych.

Karnawałowy występ „Facetów w czerni”, był wspaniałym uwieńczeniem karnawału AD 2011 w Stowarzyszeniu „ Nasza Przystań”.


[kliknij zdjęcie, aby zobaczyć więcej]

~ do góry ~

strona główna | kontakt | napisz do nas