DDPS

„Nie możesz zatrzymać żadnego dnia, ale możesz go nie stracić.”

Wydarzenia, informacje, komunikaty

„Wspominamy karnawał”

Opublikowano: 11.02.2011

Z początkiem roku oczekujemy z niecierpliwością na coroczną zabawę karnawałową. Nie inaczej było i tym razem.

Przygotowanie takiego wydarzenia wymaga wielu starań, sporego nakładu pracy i czasu. Dotyczy to kierownika, pracowników i niektórych podopiecznych naszego Domu. Ale warto było poświęcić swoje siły dla takiej zabawy. Już tyle lat organizujemy karnawał - za każdym razem możemy być pewni efektu. Jeszcze raz serdeczne dzięki wszystkim sprawcom udanej zabawy. Należy jeszcze wspomnieć o Pani Barbarze Fatalskiej, właścicielce cukierni „Puchatek”, na którą zawsze możemy liczyć - jej pyszne ciastka są słodką ozdobą naszego stołu.

A jak było 11-go lutego? Ano, karnawałowo - w pełnym tego słowa znaczeniu. Sala reprezentacyjna na Leopoldzie wypełniona była po brzegi gośćmi. Kolorowa dekoracja mieniła się paletą barw i odcieni. Stoły zapełnione pysznym jedzonkiem, przyozdobione były jak w wytwornych lokalach gastronomicznych. Nasz wspaniały muzyk - orkiestra, Pan Dariusz Fec, grał i śpiewał piosenki na każde ucho i rozmaite upodobania. Co rusz słychać było oklaski uczestników dla Pana Dariusza za kolejne przeboje. Bez niego zabawa byłaby o wiele bardziej uboga.

Co jakiś czas odbywały się konkursy z przymrużeniem oka, które kończyły się zazwyczaj salwami śmiechu i fajnymi nagrodami. Warto było być odważnym i zdecydować się na uczestnictwo w zabawie. W swoim gronie mamy już prawdziwych specjalistów od nagród... W takiej atmosferze czas upływa beztrosko i bardzo szybko. Ani się obejrzeliśmy, a trzeba było myśleć o zakończeniu wieczornych uciech. Nastał czas porządkowania sali.

Od poniedziałku zaczynamy kolejny tydzień funkcjonowania Domu. Choć to dni powszednie i tak mile spędzone będą w naszym stowarzyszeniowym gronie. A za rok kolejne przygotowania i kolejny szalony karnawał!


[kliknij zdjęcie, aby zobaczyć więcej]

~ do góry ~

strona główna | kontakt | napisz do nas