DDPS

„Nie możesz zatrzymać żadnego dnia, ale możesz go nie stracić.”

Wydarzenia, informacje, komunikaty

„Andrzejkowe reminiscencje”

Opublikowano: 30.11.2009

Tradycyjne "Andrzejki" zakończyły obchody Międzynarodowego Dnia Seniora i Święto Pracownika Socjalnego w Dziennych Domach Pomocy Społecznej (Szczakowa i Leopold).

Stowarzyszenie "Nasza Przystań" swoimi propozycjami (wcześniej: spotkania z p. psycholog L. Śmigielską i p. J. Maliszczakiem - poetą) godnie uczciły święto naszych podopiecznych i po części naszego personelu. W zabawach andrzejkowych i wieczorze tanecznym uczestniczyli także członkowie Klubu Aktywnego Seniora.

Obie imprezy dostarczyły wielu wrażeń i emocji. Panie z kuchni prześcigały się w wymyślnych potrawach, a pięknie ustrojone stoły dopełniły całości wystroju pomieszczeń. Fragmenty taneczne przerywane były przepowiedniami i horoskopami na przyszłość, na wesoło i bardziej - na serio. Jak zwykle mocnym akcentem naszych zabaw jest oprawa muzyczna. Niezastąpiony Pan Dariusz Fec, dał zadość każdemu z nas, trafiając w rozmaite gusta i guściki muzyczne, a wspaniałe nagłośnienie dopełniło reszty. Duże emocje wiązały się z loterią fantową, gdzie nagrodami były figurki... świąteczne. Aby tradycji stało się zadość, pamiętaliśmy o wróżeniu z wosku - zabawa była przednia, a interpretacje figur woskowych nie znały granic.

Teraz przyszedł czas Adwentu - wyciszenia... Po nim upragnione Święta Bożego Narodzenia.


[kliknij zdjęcie, aby zobaczyć więcej]

~ do góry ~

strona główna | kontakt | napisz do nas