DDPS

„Nie możesz zatrzymać żadnego dnia, ale możesz go nie stracić.”

Wydarzenia, informacje, komunikaty

„"Klimakterium" w Klubie Seniora”

Opublikowano: 27.05.2009

Klub Aktywnego Seniora w swojej ofercie nie ucieka przed tematami trudnymi i często określanymi jako wstydliwe. Najlepszym tego przykładem jest występ Ludowego Zespołu Śpiewaczego "Dąbrowianki", działającego przy Kole Gospodyń Wiejskich w Dąbrowie Narodowej.

Wartym odnotowania jest fakt, iż jest to najmłodszy stażem zespół tej specjalności w Jaworznie.

Występ odbył się 27 maja w sali naszego Klubu. Kolejny raz frekwencja dopisała - widzowie byli zaciekawieni, co przyniesie im zaproponowany w tytule spektakl. Kazimiera Bednarczyk (przewodnicząca KGW), Wiesława Rączka (aranżacja), Dariusz Fec (muzyka) zmierzyli się z trudną materią (tematem), jakim jawi się ten specyficzny, wpisany w życie każdej kobiety - czas.

Humor bywa często najlepszym lekarstwem na problemy i troski... i tak autorzy i wykonawcy przedstawienia do rzeczy przystąpili. Piosenki okraszone dowcipem, w przyjaznym i ciepłym klimacie przedstawione scenki rodzajowe to atuty tego przedstawienia. Walory artystyczne to nie jedyna zaleta spektaklu - znajdujemy tu „podane na tacy” sposoby radzenia sobie z problemem klimakterium. Po prostu: dobra zabawa i nauka w jednym. Duże brawa dla „Dąbrowianek„ i opiekunów.

Zespołowi życzymy samych sukcesów, a sobie podobnych wrażeń w przyszłości.


[kliknij zdjęcie, aby zobaczyć więcej]

~ do góry ~

strona główna | kontakt | napisz do nas