DDPS

„Nie możesz zatrzymać żadnego dnia, ale możesz go nie stracić.”

Wydarzenia, informacje, komunikaty

„Nowości z biblioteki”

Opublikowano: 19.02.2016

Z wielką satysfakcją musimy przyznać , że wspaniale układa nam się współpraca z jaworznicką biblioteką. Dawno już temu zostaliśmy zaproszeni do zwiedzenia tego pięknego obiektu.

Tradycją stało się , korzystanie z kina w tutejszej bibliotece. Nasi pensjonariusze odwiedzają także tutejszą czytelnię i dział multimedialny. Natomiast od kilku miesięcy, korzystamy z uprzejmości Pani Barbary Błachaniec. Co dwa tygodnie odwiedza nasz Dom, i przynosi całą siatę kolorowych gazet i periodyków. Po połowie miesiąca zwracamy stare egzemplarze i otrzymujemy nową dostawę. Ale, to nie wszystko.

W obu domach odwiedziła nas Pani Anna Moskal- kierowniczka działu multimedialnego. Zaoferowała nam bardzo ciekawą propozycję. Przedstawiła mianowicie: czytniki i czytaki, urządzenia dla osób, które kochają książki, ale ze względu na problemy zdrowotne, nie mogą zaspokoić swoich estetycznych potrzeb. Urządzenia te, doskonale ułatwiają, bądź bezpośrednio CZYTAJĄ ukochaną książkę. Pomoce te, można wypożyczyć do domu, lub korzystać z nich - bezpośrednio w Miejskiej Bibliotece. Bardzo trafiona inicjatywa, bowiem miłośników książek, jest na szczęście jeszcze....wielu, dzięki m in. Pani – Basi i Ani.


[kliknij zdjęcie, aby zobaczyć więcej]

~ do góry ~

strona główna | kontakt | napisz do nas