DDPS

„Nie możesz zatrzymać żadnego dnia, ale możesz go nie stracić.”

Wydarzenia, informacje, komunikaty

„Zadbajmy o swój wzrok”

Opublikowano: 08.12.2014

Zdrowie naszych pensjonariuszy jest dla nas priorytetem. Gdy nadarzy się okazja, zawsze staramy się sprostać zadaniu. Tak właśnie było w przypadku firmy "Okulus" z Bielska - Białej, której prężnie działająca filia, mieści się w Jaworznie, na ulicy Nowej 8.

Po informacjach uzyskanych z jaworznickich mediów, zdecydowaliśmy się skontaktować z osobą, która jest władna przekazać i zaproponować nam ofertę dla naszych podopiecznych. Uzyskaliśmy profesjonalną propozycję i zapewnienie, iż pensjonariusze zostaną zbadani oraz zdiagnozowani - bezpłatnie!

W dwóch terminach - na Leopoldzie i w Szczakowej, zostały przeprowadzone spotkania ze specjalistami. Badania prowadzone były pod kątem zaburzeń wzroku, związanych z wiekiem i innymi czynnikami ryzyka, które wpływają na nasze ogólne widzenie. Po przeprowadzonych czynnościach medycznych- pensjonariusze otrzymali wyniki, które określały poziom widzenia, i ewentualne sugestie, co do dalszego leczenia. Akcja bardzo cenna i praktyczna. Liczymy na kolejne tego typu inicjatywy medyczne, które pośrednio staną na straży naszego zdrowia.


[kliknij zdjęcie, aby zobaczyć więcej]

~ do góry ~

strona główna | kontakt | napisz do nas