DDPS

„Nie możesz zatrzymać żadnego dnia, ale możesz go nie stracić.”

Wydarzenia, informacje, komunikaty

„Czas karnawału”

Opublikowano: 25.02.2014

To kolejna cykliczna impreza, która bawi naszych podopiecznych w okresie karnawału. Zabawa taneczna z konkursami ? duża dawka zdrowej rozrywki i uśmiechu.

Po nowym roku zaczyna się już gorączka przedstartowa. Panie myślą w pośpiechu o nowych kreacjach, panowie utrwalają kondycję fizyczną (cokolwiek miałoby to znaczyć). Personel natomiast ma pełną głowę pomysłów i mnóstwo roboty organizacyjnej. Ale było warto. Zaczynamy punktualnie o szesnastej- powitaniem Kierownika jaworznickich DDPSów - Pana Jacka Szkółki. Stoły jak zawsze nienagannie przystrojone w przepyszne dania i napoje. Dzisiaj króluje w naszym meni - królewski bogracz. Palce lizać. U nas nie w zwyczaju podpierania ścian, przeciwnie - na parkiecie trudno znaleźć wolne miejsce. Podopieczni wspaniale się bawią. Wszyscy uśmiechnięci i rozluźnieni. Przy ofercie muzycznej Pana Dariusza Feca – powodzenie i satysfakcja - murowane! Konkursy cieszą się wielkim powodzeniem. Mumia, naśladowanie dyscyplin sportowych czy zjadanie kiślu na czas, przysporzyły uczestnikom wiele frajdy, a owocem ich wysiłku - były godne tego nagrody. W takich okolicznościach czas upływa bardzo szybko.

Kilka głębszych oddechów, i szykujemy się do powrotów. Jeszcze przez kilka dni wspominać będziemy karnawałowe szaleństwa.


[kliknij zdjęcie, aby zobaczyć więcej]

~ do góry ~

strona główna | kontakt | napisz do nas