DDPS

„Nie możesz zatrzymać żadnego dnia, ale możesz go nie stracić.”

Wydarzenia, informacje, komunikaty

„...się dzieje w Naszej Przystani!”

Opublikowano: 18.02.2014

Luty to miesiąc pełen wydarzeń i emocji dla podopiecznych Dziennych Domów Pomocy Społecznej w Jaworznie. 18-go mieliśmy przyjemność gościć w naszym Domu Siostry Goławskie - dwie urocze kobiety o nietuzinkowej urodzie i wybitych głosach.

Wart podkreślenia jest - ujmujący sposób bycia i skromność sióstr: Kasi i Ewy. Sala reprezentacyjna Stowarzyszenia „Nasza Przystań” pełna była – po brzegi. Nasi podopieczni, znajomi i (to co nas zawsze cieszy), pensjonariusze Domu Pomocy Społecznej, byli świadkami profesjonalnego śpiewania. Podczas ponadgodzinnego występu mogliśmy usłyszeć zarówno utwory i piosenki znanych artystów (m.in. Edyta Geppert, Ewa Demarczyk, Kayah & Bregovic), jak i te autorskie. W kilku kawałkach akompaniował siostrom Dariusz Fec, pracownik „Naszej Przystani”- przygrywając na keyboardzie.

Łzy wzruszenia niektórych widzów, stanowiły najlepsze podsumowanie tego muzycznego wydarzenia w naszym Domu. Dziękujemy Kasi i Ewie za moc wzruszeń i życzymy Im sukcesów i realizacji ambitnych planów i zamierzeń.


[kliknij zdjęcie, aby zobaczyć więcej]

~ do góry ~

strona główna | kontakt | napisz do nas