DDPS

„Nie możesz zatrzymać żadnego dnia, ale możesz go nie stracić.”

Wydarzenia, informacje, komunikaty

„Wigilia na naszych stołach”

Opublikowano: 23.12.2013

Czas na kolejną Wigilię. Roczek po roczku. Jak zawsze mile spędzoną w naszym "stowarzyszeniowym" gronie. To święta, które zawsze nas zbliżają i dają mnóstwo chwil do refleksji i przemyśleń. Zamykają rok i dają nadzieję na kolejny udany i szczęśliwy okres naszej egzystencji.

Tak było i w tym roku. Przygotowania były bardzo staranne i przypominały w swej wymowie, te swojskie - rodzinne święta. Choinki - mogłyby startować w niejednym konkursie piękności i szyku. Stoły przepięknie przystrojone i pachnące biesiadną strawą. Kolędy śpiewane były gremialnie i dobitnie. Nie obyło się bez paczek od Mikołaja - tak chętnie się w takim momencie, w niego - „wierzy”.

Dodatkowym faktem godnym odnotowania była obecność na Wigilii w szczakowskim Domu - Pana Tadeusza Kaczmarka – zastępcy Prezydenta Miasta Jaworzna. Obecność nobilitująca nasze Stowarzyszenie i bardzo miła dla nas wszystkich. Tym bardziej, że Prezydent wywodzi się z tej dzielnicy i osobiście znał lub zna wielu naszych podopiecznych. Mamy zapewnienie Pana Tadeusza o kolejnej wizycie – tym razem w okresie Świąt Wielkanocnych.

Oby ten Nowy Rok 2014 okazał się szczęśliwy i zdrowy dla nas wszystkich!


[kliknij zdjęcie, aby zobaczyć więcej]

~ do góry ~

strona główna | kontakt | napisz do nas